Kotva
Souhlasím, že tento web smí ukládat cookies
Aktuality
Informace Tady nic není :-(
Stránky tříd
Pro studenty

 

 

  

 

 

 

Zřizovatel

Mapa webu
A
A
A

Kritéria hodnocení MZ

Vloženo: 30.3.2020 | Autor: Holikova
MŠMT zveřejňuje kritéria hodnocení zkoušek a dílčích zkoušek společné části MZ a kritéria celkového hodnocení maturitní zkoušky. Každá zkouška profilové části je hodnocena zvlášť. Způsob hodnocení každé zkoušky nebo její části a způsob stanovení výsledného hodnocení zkoušek navrhuje ředitel školy a schvaluje zkušební maturitní komise.

Obecná pravidla pro hodnocení zkoušek maturitní zkoušky stanovuje následující vyhláška:

VYHLÁŠKA o bližších podmínkách ukončování vzdělávání ve středních školách maturitní zkouškou - Úplné znění účinné od 1. listopadu 2018 (Velikost: neznámá)

 

Vzhledem k okolnostem souvisejícím s opatřeními proti šíření nového typu koronaviru a k zákazu osobní přítomnosti žáků na školách, platí následující:

Zákon č. 135/2020 Sb., o zvláštních pravidlech pro přijímaní k některým druhům vzdělávání a k jejich ukončování ve školním roce 2019/2020, ve znění účinném od 27. 3. 2020 (Velikost: neznámá)

 

Informace k novému zákonu o přijímacím řízení na střední školy a k ukončování středoškolského vzdělávání ve školním roce 2019/2020 (Velikost: neznámá) 

 

Případné další změny budou postupně zveřejňovány a lze je sledovat na webu centra maturita.cermat.cz

 

Kritéria hodnocení zkoušek a dílčích zkoušek společné části MZ a kritéria celkového hodnocení maturitní zkoušky naleznete na oficiálních stránkách maturitní zkoušky zde

 

Pod následujícími odkazy naleznete informace o schváleném způsobu hodnocení jednotlivých zkoušek MZ pro jednotlivé obory školy.

Kritéria hodnocení profilových zkoušek pro obor Gymnázium (Velikost: neznámá)

Kritéria hodnocení profilových zkoušek pro obor Geodézie a katastr nemovitostí (Velikost: neznámá)

Kritéria hodnocení profilových zkoušek pro obor Technická zařízení budov (Velikost: neznámá)