Kotva
Souhlasím, že tento web smí ukládat cookies
Aktuality
Informace Tady nic není :-(
Stránky tříd
Pro studenty

 

 

  

 

 

 

Zřizovatel

Mapa webu
A
A
A

Přijímací zkoušky

Vloženo: 16.1.2020 | Autor: Holikova | Zobrazeno: 1579x
Přijímací zkoušky, jejichž výsledek je součástí kritérií hodnocení 1. kola přijímacího řízení do všech oborů studia, se konají v uvedených dnech v budově školy.

Termíny konání jednotné přijímací zkoušky:

pro čtyřleté obory vzdělávání a dálkové studium:

8. června 2020 - platí pouze jeden termín konání JPZ

 

pro osmileté obory gymnázií:

9. června 2020 - platí pouze jeden termín konání JPZ

 

 

Náhradní termíny pro všechny obory vzdělávání: 23. června 2020 

platí pro uchazeče, kteří nemohli ze závažných důvodů konat zkoušku v řádném termínu a do 3 dnů doručili ředitelce školy písemnou omluvu

 

 

Podrobný časový rozpis konání jednotlivých testů v řádném i náhradním termínu pro všechny obory (stanoveno Centrem CERMAT) (Velikost: neznámá)

 

 

Uchazeči konají v rámci jednotné přijímací zkoušky test z matematiky a test z českého jazyka a literatury. Uchazeči konají zkoušky pouze na škole, kterou mají uvedenou v přihlášce jako první v pořadí. Centrem budou oběma školám zpřístupněny výsledky testů.

Uchazeč obdrží poštou doporučeně pozvánku s registračním číslem a pokyny. Pozvánku je nutné vzít s sebou v den konání zkoušky. Pokud je na přihlášce řádně uvedena mailová adresa, obdrží uchazeči pozvánku duplicitně mailem. 

Rodičům a zákonným zástupcům uchazečů nebude v den konání zkoušky povolen vstup do budovy školy z důvodu protipandemických opatření!

 

Podrobné informace MŠMT k jednotné přijímací zkoušce včetně požadavků a vzorových testů naleznete zde

 

Aby měli uchazeči možnost seznámit se s průběhem jednotné přijímací zkoušky v předstihu, bude škola pořádat Přijímačky nanečisto. Více informací naleznete zde