Kotva
Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov - nové
Aktuality
Den otevřených dveří
22.10.2018

Zveme všechny zájemce o studium k návštěvě naší školy v rámci Dne otevřených dveří, který se koná 14. 11. 2018 od 12 do 17 hodin. Současně budou podávány informace o jednotlivých oborech, včetně průběhu přijímacího řízení.

Přípravný kurz na přijímací zkoušky z matematiky na 4letá gymnázia a všechny typy středních škol
19.10.2018

Vážení rodiče, žákyně a žáci 9. tříd, nabízíme vám přípravný kurz zaměřený na povinné přijímací zkoušky z matematiky na gymnázia a střední školy. Více informací naleznete kliknutím zde.

Výběrové řízení
25.9.2018

GSPŠD vyhlašuje výběrové řízení na vymalování auly. Více zde.

 
 
Pro studenty

 

 

  

 

 

 

 
 
Zřizovatel

 
 
Mapa webu
A
A
A

Obecné informace k MZ 2019

Vloženo: 21.9.2016 | Autor: Holikova| Zobrazeno: 187x | Upravil: Holikova
V této sekci naleznete veškeré informace týkající se maturitních zkoušek ve školním roce 2018/2019. Informace budou průběžně upřesňovány a aktualizovány.

Informace budou postupně zveřejňovány a upřesňovány podle toho, jak budou uvolňovány MŠMT, CERMATEM a vedením školy, proto je nutné průběžně sledovat aktualizace. 

 

Veškeré informace ke společné části maturitní zkoušky najdete také na www.novamaturita.cz a na vývěsce školy na chodbě u sborovny.

 

Zde naleznete převážně obecné informace a informace poskytované z centra CERMAT. Další informace, např. témata zkoušek, termíny apod., naleznete pod příslušnými odkazy v nabídce submenu vlevo.

 

Obecné podklady a materiály s informacemi, radami a tipy k maturitní zkoušce, které vyšly v rámci Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání naleznete na odkazu Publikace k maturitě 

 

Další aktuální informace k maturitní zkoušce naleznete také v Maturitních zpravodajích vydávaných CERMATem.

 

Na odkazu Maturita v otázkách najdete nejčastěji kladené dotazy s příslušnou odpovědí.