Kotva
Souhlasím, že tento web smí ukládat cookies
Aktuality
Informace Tady nic není :-(
Stránky tříd
Pro studenty

 

 

  

 

 

 

Zřizovatel

Mapa webu
A
A
A

Kalendář podzimního období MZ

Vloženo: 12.6.2020 | Autor: Holikova | Zobrazeno: 527x
Veškeré termíny týkající se maturitních zkoušek v podzimním termínu 2020 naleznete zde. Po postupném upřesňování termínů ze strany školy a centra zde budou tyto termíny zveřejňovány.

PÍSEMNÉ ZKOUŠKY SPOLEČNÉ ČÁSTI MZ:

Písemné zkoušky společné části maturitní zkoušky se uskuteční v období od 1. září (od 12:00) do 4. září 2020 na spádových školách. 

Podrobné informace naleznete na pozvánce, kterou obdržíte mailem a zde.

MŠMT upravilo kritéria hodnocení zkoušek společné části MZ 2020 (platí pouze pro žáky, kteří v ukončili studium ve školním roce 2019/2020). Upravená kritéria naleznete zde.

 

PRAKTICKÉ ZKOUŠKY A PÍSEMNÉ ČÁSTI PROFILOVÝCH ZKOUŠEK:

Praktická zkouška - zeměměřictví (obor GEK) se bude konat dne 8. 9. 2020. Zkouška bude mít pouze početní část, měřická část byla z důvodu pandemie koronaviru zrušena (žák bude konat zkoušku pouze v jednom dni) a nebude součástí hodnocení zkoušky.  Začátek zkoušky je vždy v 7:30 v učebně VT2.

 

Žáci si povolené materiály přinesou s sebou ke zkoušce. Materiály budou zkontrolovány před započetím zkoušky.

Maturanti se dostaví do učebny vždy cca 15 min před započetím zkoušky!

 

 

ÚSTNÍ ZKOUŠKY SPOLEČNÉ A PROFILOVÉ ČÁSTI MZ:

15. 9. 2020 pro obor 79-41-K/81 Gymnázium (zahájení pro všechny v 8:00)

 

Termíny ústních zkoušek žáků oboru Gymnázium (Velikost: neznámá)

 

 

16. 9. 2020 pro obor 36-45-M/01 Geodézie a katastr nemovitostí (zahájení pro všechny v 8:00)

 

Termíny ústních zkoušek žáků oboru Geodézie a katastr nemovitostí (Velikost: neznámá)

 

 

 

Maturanti se musí znovu přihlásit na Výsledkový portál žáka VPŽ na vpz.cermat.cz, aby jim byly výsledky SČMZ zasílány mailem. K přihlášení je zapotřebí kód, který žáci naleznou na novém výpisu z přihlášky k MZ, který obdrželi mailem. Po přihlášení je nutné odeslat potvrzující odkaz a UDĚLIT SOUHLAS SE ZASÍLÁNÍM VÝSLEDKŮ zaškrtnutím příslušného pole na portálu VPŽ!

 

 

 

Přihláška k maturitní zkoušce (řádné, náhradní, opravné) konané v podzimním termínu MZ 2020 musí být podána nejpozději do 25. července 2020.

 

Vlastní seznam literárních děl musí žák odevzdat nejpozději do 25. července 2020. Nový seznam musí odevzdat každý žák, který bude konat ústní zkoušku z českého jazyka a literatury, i v případě že bude totožný se seznamem odevzdaným v předchozích obdobích. Seznam musí být ze školního seznamu literárních děl platného pro školní rok 2019/2020, který naleznete zde.