Kotva
Souhlasím, že tento web smí ukládat cookies
Aktuality
Školní průkaz ISIC
3.9.2020

Školní průkaz ISIC lze objednat do 2. 10. 2020. Bližší informace po kliknutí zde.

Stránky tříd
Pro studenty

 

 

  

 

 

 

Zřizovatel

Mapa webu
A
A
A

Kritéria hodnocení MZ

Vloženo: 30.3.2020 | Autor: Holikova
MŠMT zveřejňuje kritéria hodnocení zkoušek a dílčích zkoušek společné části MZ a kritéria celkového hodnocení maturitní zkoušky. Každá zkouška profilové části je hodnocena zvlášť. Způsob hodnocení každé zkoušky nebo její části a způsob stanovení výsledného hodnocení zkoušek navrhuje ředitel školy a schvaluje zkušební maturitní komise.

Obecná pravidla pro hodnocení zkoušek maturitní zkoušky stanovuje následující vyhláška:

VYHLÁŠKA o bližších podmínkách ukončování vzdělávání ve středních školách maturitní zkouškou - Úplné znění účinné od 1. listopadu 2018 (Velikost: neznámá)

 

Vzhledem k okolnostem souvisejícím s opatřeními proti šíření nového typu koronaviru a k zákazu osobní přítomnosti žáků na školách, platí následující:

Zákon č. 135/2020 Sb., o zvláštních pravidlech pro přijímaní k některým druhům vzdělávání a k jejich ukončování ve školním roce 2019/2020, ve znění účinném od 27. 3. 2020 (Velikost: neznámá)

 

Informace k novému zákonu o přijímacím řízení na střední školy a k ukončování středoškolského vzdělávání ve školním roce 2019/2020 (Velikost: neznámá) 

 

Případné další změny budou postupně zveřejňovány a lze je sledovat na webu centra maturita.cermat.cz

 

Kritéria hodnocení zkoušek a dílčích zkoušek společné části MZ a kritéria celkového hodnocení maturitní zkoušky naleznete na oficiálních stránkách maturitní zkoušky zde

 

Pod následujícími odkazy naleznete informace o schváleném způsobu hodnocení jednotlivých zkoušek MZ pro jednotlivé obory školy.

Kritéria hodnocení profilových zkoušek pro obor Gymnázium (Velikost: neznámá)

Kritéria hodnocení profilových zkoušek pro obor Geodézie a katastr nemovitostí (Velikost: neznámá)

Kritéria hodnocení profilových zkoušek pro obor Technická zařízení budov (Velikost: neznámá)