Kotva
Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov - nové
Aktuality
Den otevřených dveří
22.10.2018

Zveme všechny zájemce o studium k návštěvě naší školy v rámci Dne otevřených dveří, který se koná 14. 11. 2018 od 12 do 17 hodin. Současně budou podávány informace o jednotlivých oborech, včetně průběhu přijímacího řízení.

Přípravný kurz na přijímací zkoušky z matematiky na 4letá gymnázia a všechny typy středních škol
19.10.2018

Vážení rodiče, žákyně a žáci 9. tříd, nabízíme vám přípravný kurz zaměřený na povinné přijímací zkoušky z matematiky na gymnázia a střední školy. Více informací naleznete kliknutím zde.

Výběrové řízení
25.9.2018

GSPŠD vyhlašuje výběrové řízení na vymalování auly. Více zde.

 
 
Pro studenty

 

 

  

 

 

 

 
 
Zřizovatel

 
 
Mapa webu
A
A
A

Přijímací testy nanečisto

Vloženo: 19.1.2015 | Autor: Holikova| Zobrazeno: 8352x | Upravil: Holikova
Škola bude organizovat přijímačky "nanečisto" dne 5. února 2018.

Uchazeči, kteří mají zájem vyzkoušet si nanečisto průběh přijímací zkoušky, se musí přihlásit nejpozději 30. 1. 2018  mailem na adrese barova@gspsd.cz nebo telefonicky na čísle    417 835 252.

Při přihlašování je nutné uvést jméno a příjmení uchazeče, ročník ZŠ, ve kterém je uchazeč žákem a emailovou adresu zákonného zástupce.

 

Přihlášení uchazeči se dostaví do budovy školy a nejpozději v 8:00 se budou hlásit ve vrátnici školy. Ve vstupní hale školy si uchazeče vyzvednou zadavatelé a odvedou si je do učeben, ve kterých se budou zkoušky konat.

 

V 8:15 bude zahájen test z Matematiky a v 10:15 bude zahájen test z Českého jazyka a literatury. Trvání testu z matematiky je 70 minut, testu z českého jazyka 60 minut, 15 minut je vyhrazeno na úvodní a 5 minut na závěrečnou administraci. Mezi testy bude 30 minut přestávka a po ukončení testování odejdou uchazeči domů. Pokud se uchazeč dostaví až po zahájení testu, nebude mu již umožněno test vykonat.

 

Uchazeč bude při skládání testů potřebovat pouze černě nebo modře píšící propisovací tužku (nesmí se propíjet) a rýsovací potřeby (trojúhelník s ryskou, pravítko, kružítko a obyčejnou tužku). Nesmí se používat tabulky, kalkulátor, pravidla pravopisu a jiné pomůcky.

 

Maximální počet bodů, jakého je možné dosáhnout, v případě, že by všechny úlohy byly vyřešeny správně, je 50 bodů z matematiky a 50 bodů z českého jazyka a literatury. Úlohy včetně klíče správných řešení by měly být zveřejněny na www.cermat.cz po 9. 2. 2018. Škola testy vyhodnotí a s výsledky seznámí zákonné zástupce formou e-mailového sdělení nejpozději do 16. 2. 2018. Výsledky testů je možné vyzvednout také osobně u zástupkyně ředitelky školy Ing. Bc. Holíkové.

 

Výsledky testů z přijímaček "nanečisto" nebudou mít žádný vliv na pozdější hodnocení v přijímacím řízení!