Kotva
Souhlasím, že tento web smí ukládat cookies
Aktuality
Informace Tady nic není :-(
Stránky tříd
Pro studenty

 

 

  

 

 

 

Zřizovatel

Mapa webu
A
A
A

ISIC - mezinárodní studentský průkaz

Možnost získat ISIC ve škole!!!

Pokud chce žák naší školy získat mezinárodní školní studentský průkaz ISIC, je nutné vyplnit žádost (ke stažení zde) + zaslat e-mailem průkazovou fotografii ve formátu JPG na barova@gspsd.cz (lze do sekretariátu dodat v papírové podobě podepsanou) + 290,- Kč  zaslat na účet školy č.ú. 812750237/0100 a do poznámky dát jméno žáka  (lze odevzdat třídnímu učiteli v hotovosti) a to do 2. 10. 2020

 

Pokud žák průkaz již vlastní z předchozích let, lze jeho platnost prodloužit validační známkou za cenu 180,- Kč.  Platí pouze pro průkaz vystavený ve škole! Prodloužení bude možné po zaplacení částky v druhé polovině října u zástupkyně ředitelky školy Ing. Bc. Holíkové, která administraci průkazů provádí.

 

Administrace průkazů je poměrně složitá a nákladná, není možné ji provádět vždy pro jednotlivce a je prováděna jen jednou v každém školním roce. Je proto nutné dobře zvážit, zda si průkaz pořídit ve škole nyní, později nebude žádost přijata.

 

S vlastnictvím průkazu je spojena řada výhod, slev a jiných benefitů. Lze získat např. exkluzivní tarif u mobilního operátora Vodafone, různá pojištění včetně cestovních, slevy v e-shopech, na skipasy a pod. 

 

Více informací o průkazu a s ním spojených benefitech naleznete zde.