Kotva
Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov - nové
Aktuality
Foto a video z oslav
11.10.2019

Upomínkové předměty z oslav 100. výročí jsou k dostání ve vrátnici školy. V pondělí 21. 10. bude zveřejněno video a fotografie.

 
 
Pro studenty

 

 

  

 

 

 

 
 
Zřizovatel

 
 
Mapa webu
A
A
A

ISIC - mezinárodní studentský průkaz

Možnost získat ISIC ve škole!!!

Pokud chce žák naší školy získat mezinárodní školní studentský průkaz ISIC, je nutné vyplnit žádost (na vyžádání ve sborovně), přinést ji spolu s podepsanou průkazovou fotografií (na zadní staně- nenalepovat!) a 290,- Kč třídnímu učiteli případně zástupkyni ředitelky školy Ing. Bc. Holíkové a to do 27. 9. 2019. Pokud žák školní průkaz již vlastní z předchozích let, lze jeho platnost prodloužit validační známkou za cenu 180,- Kč.

 

Administrace průkazů je poměrně složitá a nákladná, není možné ji provádět vždy pro jednotlivce a nyní bude provedena poslední administrace průkazů v tomto školním roce. Je proto nutné dobře zvážit, zda si průkaz pořídit ve škole nyní, později nebude žádost přijata.

 

S vlastnictvím průkazu je spojena řada výhod, slev a jiných benefitů. Lze získat např. exkluzivní tarif u mobilního operátora Vodafone, různá pojištění včetně cestovních, slevy v e-shopech, na skipasy a pod. 

 

Více informací o průkazu a s ním spojených benefitech naleznete zde.