Kotva
Souhlasím, že tento web smí ukládat cookies
Aktuality
Školní přijímací zkoušky
5.2.2021

Ředitelka školy vyhlásila pro 4leté studijní obory školní přijímací zkoušky, které se budou konat 16. 4. 2021. Podrobné informace naleznete zde

Stránky tříd
Pro studenty

 

 

  

 

 

 

Zřizovatel

Mapa webu
A
A
A

Kalendář jarního období MZ

Vloženo: 24.9.2020 | Autor: Holikova | Zobrazeno: 1599x
Veškeré termíny týkající se maturitních zkoušek v jarním termínu 2021 naleznete zde. Po postupném upřesňování termínů ze strany školy a centra zde budou tyto termíny zveřejňovány.

Oficiální informace naleznete na webu maturita.cermat.cz

31. 3. 2021 - termín odevzdání Seznamu literárních děl žáka

 

12. 4. 2021 - nejpozdější termín odevzdání maturitních prací, jejichž obhajoba je součástí profilové maturitní zkoušky. Po tomto datu nebude práce v žádném případě přijata!  V případě absence žáka ve škole lze zaslat práci poštou (v tomto případě rozhoduje datum podání).

 

SPOLEČNÁ ČÁST MZ (DIDAKTICKÉ TESTY):

Tyto zkoušky se budou dle Sdělení MŠMT konat v kmenové škole v termínu 3. - 5. 5. 2021.  Pozvánku obdrží žáci mailem. Žák, který se v tomto termínu nebude moci zúčastnit zkoušek z důvodu onemocnění COVID-19 nebo z důvodu karantény, má možnost vykonat tyto zkoušky v mimořádném termínu 14. - 16. 6. 2021.

Podrobnější informace viz

Maturitní kalendář MŠMT

Jednotné zkušební schéma společné části MZ (Velikost: neznámá)

Časový průběh jednotlivých zkoušek společné části MZ (Velikost: neznámá)

 

 

PRAKTICKÉ A PÍSEMNÉ ČÁSTI PROFILOVÝCH ZKOUŠEK:

 

Písemné části profilových zkoušek z českého jazyka a literatury a z cizích jazyků byly rozhodnutím MŠMT ve školním roce 2020/2021 ZRUŠENY!

Praktická zkouška - IVT (obor G) se bude konat 11. 5. 2021 od 14:00 v učebně VT1.

Žáci si povolené materiály přinesou s sebou ke zkoušce. Materiály budou zkontrolovány před započetím zkoušky. Maturanti se dostaví do učebny cca 15 min před započetím zkoušky!

 

 

ÚSTNÍ ZKOUŠKY PROFILOVÉ ČÁSTI MZ:

Tyto zkoušky se budou pro jednotlivé obory vzdělávání konat v termínech uvedených v tabulce (Velikost: 44.72 kB).

Tyto termíny platí pro řádné i opravné zkoušky v jarním období 2021.

Detailní rozpis ústních zkoušek naleznete zde po uzavření závěrečné klasifikace v maturitních ročnících (nejpozději do 12. 5. 2021).

 

 

 

Od 4. ledna 2021  probíhá přihlašování žáků na Výsledkový portál žáka VPŽ na vpz.cermat.cz. Maturanti se musí přihlásit, aby jim byly výsledky SČMZ zasílány mailem. K přihlášení je zapotřebí kód, který žáci naleznou na výpisu z přihlášky k MZ, který obdrželi mailem. Po přihlášení je nutné odeslat potvrzující odkaz a UDĚLIT SOUHLAS SE ZASÍLÁNÍM VÝSLEDKŮ zaškrtnutím příslušného pole na portálu VPŽ!