Kotva
Souhlasím, že tento web smí ukládat cookies
Aktuality
Informace Tady nic není :-(
Stránky tříd
Pro studenty

 

 

  

 

 

 

Zřizovatel

Mapa webu
A
A
A

Kalendář jarního období MZ

Vloženo: 24.9.2020 | Autor: Holikova | Zobrazeno: 2174x
Veškeré termíny týkající se maturitních zkoušek v jarním termínu 2021 naleznete zde. Po postupném upřesňování termínů ze strany školy a centra zde budou tyto termíny zveřejňovány.

Oficiální informace naleznete na webu maturita.cermat.cz

30. 4. 2021 - nejzazší termín odevzdání Seznamu literárních děl žáka

 

26. 4. 2021 - nejpozdější termín odevzdání maturitních prací, jejichž obhajoba je součástí profilové maturitní zkoušky. Po tomto datu nebude práce v žádném případě přijata!  V případě absence žáka ve škole lze zaslat práci poštou (v tomto případě rozhoduje datum podání).

 

SPOLEČNÁ ČÁST MZ (DIDAKTICKÉ TESTY):

Tyto zkoušky se budou dle Sdělení MŠMT konat v kmenové škole v termínu 24. - 26. 5. 2021.  Pozvánku obdrží žáci mailem. Žák, který se v tomto termínu nebude moci zúčastnit zkoušek z důvodu onemocnění COVID-19 nebo z důvodu karantény, má možnost vykonat tyto zkoušky v mimořádném termínu 7. - 9. 7. 2021 na spádových školách.

Podrobnější informace viz

Maturitní kalendář MŠMT

 

 

PRAKTICKÉ A PÍSEMNÉ ČÁSTI PROFILOVÝCH ZKOUŠEK MZ:

 

Písemné části profilových zkoušek z českého jazyka a literatury a z cizích jazyků byly rozhodnutím MŠMT ve školním roce 2020/2021 ZRUŠENY!

 

Praktická zkouška - IVT (obor G) se bude konat 18. 5. 2021 od 14:00 v učebně VT1.

Žáci si povolené materiály přinesou s sebou ke zkoušce. Materiály budou zkontrolovány před započetím zkoušky. Maturanti se dostaví do učebny cca 15 min před započetím zkoušky!

 

 

ÚSTNÍ ZKOUŠKY PROFILOVÉ ČÁSTI MZ:

Tyto zkoušky se budou pro jednotlivé obory vzdělávání konat v termínech uvedených v tabulce (Velikost: 45.68 kB).

Tyto termíny platí pro řádné i opravné zkoušky v jarním období 2021.

Detailní rozpis ústních zkoušek naleznete zde po uzavření závěrečné klasifikace v maturitních ročnících (nejpozději do 21. 5. 2021).

 

Ústní zkoušky z předmětů navazujících na společnou část MZ (zkouška z českého jazyka a zkouška z cizího jazyka, pokud se k ní žák přihlásil) nemusí žák posledního ročníku vzdělávání ve šk. roce 2020-2021 konat povinně. Pokud chce zkoušku vykonat dobrovolně, musí to sdělit písemně ředitelce školy do 30. 4. 2021 (formulář zde (Velikost: 119.97 kB)).

 

Od 4. ledna 2021  probíhá přihlašování žáků na Výsledkový portál žáka VPŽ na vpz.cermat.cz. Maturanti se musí přihlásit, aby jim byly výsledky SČMZ zasílány mailem. K přihlášení je zapotřebí kód, který žáci naleznou na výpisu z přihlášky k MZ, který obdrželi mailem. Po přihlášení je nutné odeslat potvrzující odkaz a UDĚLIT SOUHLAS SE ZASÍLÁNÍM VÝSLEDKŮ zaškrtnutím příslušného pole na portálu VPŽ!