Kotva
Souhlasím, že tento web smí ukládat cookies
Aktuality
Školní průkaz ISIC
3.9.2020

Školní průkaz ISIC lze objednat do 2. 10. 2020. Bližší informace po kliknutí zde.

Stránky tříd
Pro studenty

 

 

  

 

 

 

Zřizovatel

Mapa webu
A
A
A

Přijímací zkoušky

Vloženo: 16.1.2020 | Autor: Holikova | Zobrazeno: 1136x
Přijímací zkoušky, jejichž výsledek je součástí kritérií hodnocení 1. kola přijímacího řízení do všech oborů studia, se konají v uvedených dnech v budově školy.

Termíny konání jednotné přijímací zkoušky:

pro čtyřleté obory vzdělávání a dálkové studium:

8. června 2020 - platí pouze jeden termín konání JPZ

 

pro osmileté obory gymnázií:

9. června 2020 - platí pouze jeden termín konání JPZ

 

 

Náhradní termíny pro všechny obory vzdělávání: 23. června 2020 

platí pro uchazeče, kteří nemohli ze závažných důvodů konat zkoušku v řádném termínu a do 3 dnů doručili ředitelce školy písemnou omluvu

 

 

Podrobný časový rozpis konání jednotlivých testů v řádném i náhradním termínu pro všechny obory (stanoveno Centrem CERMAT) (Velikost: neznámá)

 

 

Uchazeči konají v rámci jednotné přijímací zkoušky test z matematiky a test z českého jazyka a literatury. Uchazeči konají zkoušky pouze na škole, kterou mají uvedenou v přihlášce jako první v pořadí. Centrem budou oběma školám zpřístupněny výsledky testů.

Uchazeč obdrží poštou doporučeně pozvánku s registračním číslem a pokyny. Pozvánku je nutné vzít s sebou v den konání zkoušky. Pokud je na přihlášce řádně uvedena mailová adresa, obdrží uchazeči pozvánku duplicitně mailem. 

Rodičům a zákonným zástupcům uchazečů nebude v den konání zkoušky povolen vstup do budovy školy z důvodu protipandemických opatření!

 

Podrobné informace MŠMT k jednotné přijímací zkoušce včetně požadavků a vzorových testů naleznete zde

 

Aby měli uchazeči možnost seznámit se s průběhem jednotné přijímací zkoušky v předstihu, bude škola pořádat Přijímačky nanečisto. Více informací naleznete zde