Kotva
Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov - nové
Submenu
 
 
Aktuality
Přihlášky ke studiu
17.2.2020

Přihlášky ke studiu se přijímají po - čt od 6:30 h do 15:00 h, pá od 6:30 h do 14:00 h v sekretariátu školy. Od 15:00 h do 16:00 je možno odevzdat přihlášku ve vrátnici školy. Přihlášky lze také poslat poštou.

Konkursní řízení
6.2.2020

Rada Ústeckého kraje vyhlašuje konkursní řízení na obsazení pracovního místa ŘEDITELE/ŘEDITELKY. Více informací zde.

Přípravné kurzy na jednotné přijímací zkoušky
18.11.2019

Přihlášku a podrobné informace k přípravným kurzům najdete v sekci Pro uchazeče nebo kliknutím zde 

 
 
Pro studenty

 

 

  

 

 

 

 
 
Zřizovatel

 
 
Mapa webu
A
A
A

Den otevřených dveří

Vloženo: 1.6.2017 | Autor: Abrhamova | Zobrazeno: 6972x

V rámci Casanovských slavností pořádá Gymnázium a Střední průmyslová škola již tradiční Den otevřených dveří, jehož součástí bude i letos výtvarná dílna. Zveme všechny, kteří si chtějí vyzkoušet různé tvůrčí postupy spolu s Mgr. Bohdanem Buškem, stejně jako všechny, kteří by si rádi prohlédli školu. Dveře budou otevřeny pro všechny zájemce z řad absolventů obou částí školy, rodinných příslušníků současných studentů či uchazečů o studium na naší škole v jakémkoliv oboru. Pamětníci, potenciální zájemci o studium i všichni ostatní návštěvníci se budou moci projít po budově školy a nahlédnout do jednotlivých tříd. Tam budou připraveny ukázky studentských prací, dozvíte se zde o úspěších našich studentů v různých soutěžích a přítomní učitelé vám zodpovědí vaše případné dotazy.
Přijďte 10. června, rádi vás v čase mezi 10:00 a 14:00 uvidíme a podělíme se o naši radost z výborných umístění, např. v celostátním kole středoškolské odborné činnosti, atletických či florbalových klání.