Kotva
Souhlasím, že tento web smí ukládat cookies
Aktuality
Informace Tady nic není :-(
Stránky tříd
Pro studenty

 

 

  

 

 

 

Zřizovatel

Mapa webu
A
A
A

DUXARCH1 A PECHA KUCHA

Vloženo: 28.6.2019 | Autor: Abrhamova | Zobrazeno: 1564x
V úterý 25. června 2019 se v reprezentativních prostorách auly GSPŠ konala výstava studentských prací, jejímž zakončením byla Pecha Kucha [čti: peča kuča].

Výstava prezentující poprvé studentské práce a projekty nejmladšího z našich oborů – Architekturu a interiérový design, se konala pod záštitou Martina Kliky, 1. náměstka hejtmana Ústeckého kraje, který se zúčastnil slavnostního zahájení a všechny vystavené práce si se zájmem prohlédl. Ani horké červnové odpoledne neodradilo velké množství návštěvníků, kteří využili možnosti podpořit své děti, známé, nebo jen ze zvědavosti nahlédnout a zhodnotit, co všechno jsou žáci již po dvou letech studia schopni vytvořit. Nejlepší studenti druhého ročníku – Michal Martinák a Radim Fiala – převzali ocenění za svou práci ve všech prezentovaných projektech.

Na závěr zdařilého odpoledne představili architekti Hanzlík a Kuták zatím téměř neznámý formát prezentací Pecha Kucha, kdy každý z nich v rámci svého bloku okomentoval dvacet připravených fotografií, přičemž každé mohl věnovat pouze dvacet sekund. Posluchači se dozvěděli o architektuře brutalismu v severních Čechách a o koncepci a odkazu Bauhausu jako architektonického stylu.

 

Autor: Mgr. Hana Kutáková, MBA

 

foto: https://gspsd1.rajce.idnes.cz/Duxarch_2019/

OBRAZEM: Budoucí architekti a designéři prezentovali výsledky své práce 
(http://www.e-teplicko.cz/zpravy/teplice/209646-obrazem-budouci-architekti-a-designeri-prezentovali-vysledky-sve-prace)