Kotva
Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov - nové
Aktuality
Přihlášky ke studiu
17.2.2020

Přihlášky ke studiu se přijímají po - čt od 6:30 h do 15:00 h, pá od 6:30 h do 14:00 h v sekretariátu školy. Od 15:00 h do 16:00 je možno odevzdat přihlášku ve vrátnici školy. Přihlášky lze také poslat poštou.

Konkursní řízení
6.2.2020

Rada Ústeckého kraje vyhlašuje konkursní řízení na obsazení pracovního místa ŘEDITELE/ŘEDITELKY. Více informací zde.

Přípravné kurzy na jednotné přijímací zkoušky
18.11.2019

Přihlášku a podrobné informace k přípravným kurzům najdete v sekci Pro uchazeče nebo kliknutím zde 

 
 
Pro studenty

 

 

  

 

 

 

 
 
Zřizovatel

 
 
Mapa webu
A
A
A

Kalendář jarního období MZ

Vloženo: 25.3.2017 | Autor: Holikova| Zobrazeno: 64x | Upravil: Holikova
Veškeré termíny týkající se maturitních zkoušek v jarním termínu 2020 naleznete zde. Po postupném upřesňování termínů ze strany školy a centra zde budou tyto termíny zveřejňovány.

2. 12. 2019 - nejzazší termín podání přihlášky pro jarní termín MZ 2020.

Žáci maturitních ročníků ve školním roce 2019/2020 musí podat přihlášku povinně! Tito žáci obdrží vytištěný formulář s vyplněnými údaji v průběhu listopadu 2019 od ZŘŠ Ing. Holíkové.

Žáci, kteří se hlásí k opravnému termínu, si musí sami přihlášku vytisknout a vyplnit a doručit do uvedeného termínu do školy. Formulář přihlášky k vytištění naleznete zde. Přihlášku vyplňte podle výpisu z přihlášky, který jste obdrželi na e-mail, při přihlašování v řádném termínu MZ.

 

 

Základní termíny (Velikost: neznámá) 

Tabulka termínů ústních zkoušek společné části a profilové části MZ (Velikost: 196.12 kB)

 

Nejpozdější termín odevzdání maturitní práce, jejíž obhajoba je součástí profilové maturitní zkoušky z výtvarné estetické výchovy, je stanoven na 14. 4. 2020Po tomto datu nebude práce v žádném případě přijata!  V případě absence žáka ve škole lze zaslat práci poštou - v tomto případě rozhoduje datum podání. 

 

PÍSEMNÉ ZKOUŠKY SPOLEČNÉ ČÁSTI MZ:

Tyto zkoušky se budou dle Sdělení MŠMT konat v kmenové škole v níže uvedených termínech. Písemná práce z českého jazyka a literatury se bude konat 8. 4. 2020. Didaktické testy a písemné práce z cizích jazyků se konají v termínu 4. - 6. 5. 2020. Pozvánku obdrží žáci po 1. 3. 2017.

Jednotné zkušební schéma písemných zkoušek společné části MZ (Velikost: neznámá)

Časový průběh jednotlivých písemných zkoušek společné části MZ (Velikost: neznámá)

 

Od 2. ledna 2020  probíhá přihlašování žáků na Výsledkový portál žáka VPŽ na vpz.cermat.cz. Maturanti se musí přihlásit, aby jim byly výsledky SČMZ zasílány mailem. K přihlášení je zapotřebí kód, který žáci naleznou na výpisu z přihlášky k MZ, který obdrželi mailem. Po přihlášení je nutné odeslat potvrzující odkaz a UDĚLIT SOUHLAS SE ZASÍLÁNÍM VÝSLEDKŮ zaškrtnutím příslušného pole na portálu VPŽ!

 

Od 2. do 15. ledna 2020 probíhá přes Výsledkový portál žáka VPŽ přihlašování žáků k výběrové zkoušce Matematika+. Úspěšný výsledek této zkoušky lze uplatnit v přijímacím řízení a stipendijních programech na řadě fakult vysokých škol v ČR. Bližší informace o zkoušce zde.