Jazykové verze

ru cze

Náhodný obrázek:

Sponzoři a spolupráce:

 

Život dětem

Penzion Vyhlídka

Aktivní škola

Tosno

ČEZ

INFOPHARM

UPC

megabyte

progeCAD logo

Třídní schůzky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Pavel Hurych   
Pátek, 07 Listopad 2014 14:30

Vážení rodiče,

zveme vás na třídní schůzky všech ročníků, které se konají dne 13.listopadu 2014 od 16.00 hod. v jednotlivých třídách školy.

 

Program: prospěch, chování a absence žáků

                                                                      Ing. Jana Poláková

                                                                         ředitelka školy

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
Držte nám palce! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Pavel Hurych   
Pondělí, 20 Říjen 2014 06:02

Šikovní výtvarníci z kvarty, tercie a sekundy se zúčastnili soutěže pořádané v rámci Dne evropských jazyků. Perfektně zvládli zadaný úkol – vytvořit stránku pro obrázkový slovník. Teď už jim jen držme palce, ať zabodují také u poroty.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
Volby zástupců do Školské rady - prodloužení termínu hlasování PDF Tisk Email
Pátek, 10 Říjen 2014 12:51

Vážení rodiče, probíhají volby zástupců z řad rodičů do Školské rady. Školská rada je orgán školy umožňující zákonným zástupcům nezletilých žáků, zletilým žákům a studentům, pedagogickým pracovníkům školy, zřizovateli a dalším osobám podílet se na správě školy. Hlasujte pro jmenování Vašich zástupců prostřednictvím ankety přístupné v aplikaci Žákovská knížka. Vzhledem k nedostatečnému počtu hlasujících byl termín hlasování prodloužen do 13. 10. 2014 do 24:00.

 
Za vedení školy Ing. Bc. Vladimíra Holíková

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
OHK Louny uspořádala v rámci projektu Brána jazyků otevřená reg. č.: CZ.1.07/1.1.34/02.0037 - Den netradičních jazyků – nizozemština. PDF Tisk Email
Napsal uživatel Pavel Hurych   
Pátek, 10 Říjen 2014 12:48

logo

Dne 9. října 2014 se zúčastnili žáci 3. třídy nižšího Gymnázia a Střední průmyslové školy Duchcov, Dne netradičních jazyků pro jazyk nizozemština.

V rámci Dne netradičních jazyků byli studenti seznámeni s netradičním jazykem – nizozemština. Zábavnou formou jim byly představeny základy tohoto jazyka, mentalita obyvatel této země, včetně kulturních a sociálních zvláštností.

Studenti si vyzkoušeli postavit hráz z textilních pytlíků, naplněných hlínou. Po dokončení tohoto úkolu byla hráz podrobena zkoušce propustnosti, kterou bohužel neprošla ;-). Dále studenti dostali za úkol řešit záludné problémy Nizozemska, se kterými se místí lidé potýkají každý den, např. silniční zácpy ve špičkách, které mají obvykle několik desítek kilometrů. Studenti také vyplňovali kvíz vztahující se k Nizozemí, vyplňovali přihlášku na kurz vaření v nizozemštině a přiřazovali k nizozemským malířům jejich díla.

Dotazy v průběhu DNJ pro jazyk nizozemština se týkaly zejména kultury a zvláštností této země. Studenti si nejčastěji v souvislosti s touto zemí vybavovali výrazy jako tulipány, sýr, dřeváky, přístav, otevírací mosty a větrné mlýny.

Tento projekt je spolufinancovaný Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

Za RT projektu Ing. Linda Příhodová, manažerka projektu

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Aktualizováno Pondělí, 20 Říjen 2014 06:12
 
ŠANCE 2015 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Pavel Hurych   
Čtvrtek, 09 Říjen 2014 15:25

Tak jako každým rokem bychom všechny žáky devátých tříd, jejich rodiče i učitele rádi přivítali na přehlídce středoškolského vzdělávání  ŠANCE 2015, kterou pořádáme ve dnech 16. a 17. října 2014 v prostorách Gymnázia a Střední průmyslové školy v Duchcově. Akce se jako vystavovatelé zúčastní vzdělávací subjekty převážně z Ústeckého kraje.

Šance je určena všem, kdo se potřebují zorientovat v rozmanité nabídce vzdělávacích institucí našeho regionu. Expozice nabídky jednotlivých oborů a škol bude spojena i s prohlídkou naší školy a přiblížením technických oborů. 

Pro všechny zájemce bude výstava ŠANCE 2015 otevřena ve čtvrtek 16.10. od devíti do sedmnácti hodin a v pátek 17.10. od osmé hodiny ráno do dvou hodin odpoledne.


Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 49
Joomla Templates by JoomlaShack